Infolinia
Infolinia: +48 77 418 22 28
biuro@ara.biz.pl
PL UK DE
Logo

O firmie

Jesteśmy firmą produkcyjną ukierunkowaną głównie na produkcję kompleksowych systemów outdoor - reklamy zewnętrznej i identyfikacji wizualnej. Posiadamy duże możliwości produkcyjne. Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest w nowoczesny park maszyn CNC za pomocą których jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wymagające projekty. Szeroki profil produkcji, wykwalifikowana kadra, własny transport i ekipy montażowe, powodują że jesteśmy zupełnie niezależni.

Rozpoczęliśmy działalność jako mała wytwórnia szyldów, wraz z rozwojem rynku reklamowego w Polsce, przekształciliśmy się w firmę zajmującą się wszystkimi aspektami wdrażania programu identyfikacyjnego tożsamości firm. Wyznajemy zasadę, że należy być otwartym na pomysły projektantów a jednocześnie odpowiadać na zapotrzebowanie klientów w realizacji ich programów. Dawno zrozumieliśmy, że osiągnięcie jak najwyższej jakości jest celem ważniejszym niż tylko wyprodukowanie wyrobu. Posiadamy duże doświadczenie w sektorze brandingu sieci sprzedaży samochodów, sieci serwisowych, stacji paliw i banków. Nasza firma bierze udział w wielu programach określania tożsamości firm, zapewniając produkcję i usługi montażowe w Polsce i w Europie. Najważniejszym celem i polityką firmy jest produkcja wyrobów o zadowalającej jakości i konkurencyjnej cenie. Firma podejmuje szereg inwestycji aby oferowany produkt posiadał cechy spełniające oczekiwania odbiorcy.

Nawiązując z nami współpracę masz pewność że

Jakość

Otrzymasz produkt na wysokim poziomie pod względem jakości wykonania i estetyki

Gwarancja

Nasze usługi zabezpieczone są gwarancją

Cena

Konkurencyjność cen nigdy nie ma wpływu obniżenie jakości produktu

Obsługa

Zapewnimy fachowy montaż i ciągłą obsługę i doradztwo

To Wy nawiązujecie pierwszy kontakt z firmami, które zlecają wykonanie kampanii reklamowej i tworzycie ich wizerunek. Z naszego doświadczenia wiemy, że agencje reklamowe często kończą swoją pracę na mediach, pozostawiając pozostałe elementy wizerunku firmy do zagospodarowania często przypadkowym "osobom", które nie potrafią przedłużyć pewnej jdei kompleksowej promocji w pozostałe elementy reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Nasza firma z tak dużym doświadczeniem i możliwościami technologicznymi byłaby doskonałym uzupełnieniem w Waszej działalności.

aviva ge money bank suzuki yokohama lotos

Posiadamy centrum produkcyjne w Kluczborku i biuro handlowe w Hildesheim w Niemczech. Centrum produkcyjne w Kluczborku mieści się w dwóch obiektach zajmuje powierzchnię 3800 m2. Własne obiekty przemysłowe w znaczącym stopniu obniżają koszty produkcji. Duża powierzchnia obiektów pozwoliła na wprowadzenie pełnego zakresu produkcyjnego. Ara jest firmą niezależną. Mamy nadzieje, iż te krótkie informacje o nas pozwolą Wam we właściwy sposób ocenić naszą firmę i jej możliwości.

Zapraszamy do współpracy

Bielecki Bogdan